Miçurinskaýa daşy onlaýn kartada
Aýratyn jaýlar, Miçurinskaýa daşy
- 1
- 100
- 105
- 107
- 109
- 110
- 111
- 112A
- 112B
- 112G
- 112D
- 114
- 117
- 119
- 120
- 126
- 127
- 129
- 130
- 131
- 136
- 137A
- 140
- 140B
- 141A
- 143
- 146
- 147
- 147B
- 151
- 151B
- 151G
- 157
- 157A
- 159
- 159B
- 159V
- 165
- 167A
- 169
- 169A
- 169B
- 169V
- 17
- 171k1
- 183
- 19
- 191/3
- 191B
- 195
- 2 / 73B
- 201
- 203
- 203B
- 205
- 205A
- 205B
- 205G
- 205D
- 2A
- 35
- 39
- 44
- 46
- 5
- 50B
- 7
- 81
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 89A
- 89B
- 8A
- 92
- 93
- 94
- 96
Beýleki köçeler, Tambow
- 1-nji setir
- 1-nji polk
- 2-nji at
- 2-nji belent
- 2-nji Şatskaýa
- 3-nji belent
- 3-nji setir
- 3-nji Şatskaýa
- 4-nji belent
- 4-nji Şatskaýa
- Oktýabr aýynyň 40 ýyllygy
- Oktýabr aýynyň 60 ýyllygy
- 8-nji mart
- Awgust Bebel
- Awdeýewa
- Авиационная
- Agapkina
- Аграрная
- Адмирала Ушакова
- Академика Островитянова
- Akademik Pawlow
- Александра Матросова
- Andreýskaýa
- Архитектурная
- Astrakhan
- Ахлебиновская
- Aerologiki
- Бабарыкина
- Bazarnaya
- Балашовская
- Bastion
- Ak daş
- Boris Wasiliýew
- Boris Fedorow
- Borisoglebskaýa
- Brigada
- Брянская
- Budyonny
- Wagon
- Вагоностроительная
- Walentina Tereşkowa
- Vanina
- Васильковая
- At
- Весёлая
- Весенняя
- Вишнёвая
- Wladimir Mihaýlow
- Волжская
- Wolodarskiý
- Воробьиная
- Worowskiý
- Воронежская
- Воскресная
- Beýik
- Вышеславцева
- Gastello
- Гвардейская
- Herzen
- Гиляровского
- Glinnaýa
- Gogol
- Голубиная
- Raýat
- Uzak
- Дачная
- Degtyanskaýa
- Дегтярёва
- Delegasiýa
- Demýan Bedny
- Derzhawinskaýa
- Добролюбова
- Donskaýa
- Roadol
- Дроздовая
- Dostluk
- Dubasowa
- Елецкая
- Емельяна Пугачёва
- Ерофеевская
- Demir ýol
- Obelobinskiý
- Chemçuzhnikowa
- Живописная
- Ukukowskiý
- Zawod
- Zagorodnaýa
- Zadonskaýa
- Западная
- Zatonnaya
- Gorag
- Зелёная
- Земляничная
- Worker işleri
- Zoýa Kosmodemýanskaýa
- Iwan Franko
- Akademik Bardiniň adyny göterýär
- Akademik Botkiniň adyny göterýär
- Имени Академика Вавилова
- Имени Александра Космодемьянского
- Имени Аркадия Гайдара
- Имени Вадима Подбельского
- General-maýor V.A.
- Имени Докучаева
- Имени Костычева
- Имени Маршала Малиновского
- Имени Петра Яценко
- Имени Сергея Лазо
- Frunze adyny göterýär
- Uriuri Gagariniň adyny göterýär
- Halkara
- Ипподромная
- Кавалерийская
- Kaluzhskaýa
- Kamyşinskaýa
- Karl Marks
- Карьерная
- Каштановая
- Киквидзе
- Кирова
- Кирсановская
- Кленовая
- Клубная
- Клубничная
- Ключевая
- Kolhoznaýa
- Кольцова
- Moskwanyň komissary
- Jemgyýetçilik
- Komsomolskaýa
- Gysga
- Kotowskiý
- Gyzyl
- Krasnoarmeyskaýa
- Krasnodonskaýa
- Кронштадтская
- Крылова
- Кузьминская
- Kuibyşewa
- Kursk
- Lawrowa
- Lager
- Ладыгина
- Azure
- Ласточкина
- Leningradskaýa
- Lermontowskaýa
- Lesnaýa
- Tomus
- Лизы Чайкиной
- Линейная
- Lipetskaýa
- Литейная
- Локомотивная
- Lomonosow
- Луговая
- Lysogorskaýa
- М.Н. Мордасовой
- Magistralnaýa
- Maksim Gorki
- Маратовская
- Мастерских
- Маяковского
- Медовая
- Mendeleýew
- Minaewskaýa
- Mira
- Youthaşlyk
- Молодогвардейская
- Монтажников
- Moskwa
- Gämi duralgasy
- Nagornaya
- Научная
- Некрасова
- Nikiforowskaýa
- Nikolaý Wirta
- Nikolaý Ostrowskiý
- Nowikow-Priboýa
- Nowo-Lagernaya
- Ново-Ленинградская
- Nowo-Lipetskaýa
- Nowo-Polinkowskaýa
- Nowo-Sewernaýa
- Nowo-Stremyannaya
- Ново-Южная
- Nowoselow
- Nosowskaýa
- Овсяная
- Oktyabrskaýa
- Oleg Koşewoý
- Opalewa
- Оренбургская
- Hoz
- Orlowskaýa
- Maraglar
- Osipenko
- Dynç alyş
- Павлика Морозова
- Panfilowa
- Парковая
- Паровозная
- Parkhomenko
- Пахотная
- Penza
- Пёстрая
- Песчаная
- Петропавловская
- Pionerskaýa
- Pirogow
- Meýilnamalaşdyrmak
- Podvoiski
- Podgornaya
- Подсолнечная
- Pokrowskaýa
- Polinkowskaýa
- Hakykat
- Prigorodnaýa
- Приовражная
- Проезжая
- Пролетарская
- Senagat
- Прохладная
- Прямая
- Puşkarskaýa
- Pýatigorskaýa
- Bäş ýyllyk meýilnamalar
- Pýatnitskaýa
- Işlemek
- Radişçewa
- Радостная
- Радужная
- Раздольная
- Etrap
- Rasskazowskaýa
- Revtrudowskaýa
- Rzawskaýa
- Ровная
- Родниковая
- Ромашковая
- Ртищевская
- Ручейная
- Рыбакова
- Rileýewa
- Рябиновая
- Ryazan
- Садовая
- Самарская
- Сампурская
- Saratowskaýa
- Lightagtylyk
- Mugt
- Demirgazyk
- Demirgazyk-Günbatar
- Селезнёвская
- Семилетки
- Senko
- Серафимовича
- Sergeýew-Tsenskiý
- Sergeý Raçmaninow
- Serowa
- Серпуховская
- Sinewa
- Сиреневая
- Славянская
- Смоленская
- Снежная
- Sowet
- Gün
- Соловьиная
- Sosialistik
- Stadion
- Старикова
- Stepan Razin
- Stepnaýa
- Стрелецкая
- Stremyannaya
- Gurluşykçylar
- Studenetskaýa
- Studenetskaýa kenary
- Талалихина
- Тамары Дерунец
- Telman
- Тенистая
- Тепличная
- Транспортная
- Трегуляевская
- Zähmet
- Tulinowskaýa
- Turgenew
- Uborewiç
- Ударная
- Узловая
- Уральская
- Урожайная
- Usiýewiç
- Усманская
- Уфимская
- Ухтомского
- Zawod
- Festiwal
- Физкультурников
- Wioletowa
- Fridrih Engels
- Хвойная
- Хлеборобная
- Цветочная
- Целинная
- Чапаева
- Чернозёмная
- Чернышевского
- Чехова
- Çiçerina
- Çiçkanowa
- Чкалова
- Çumarsowskaýa
- Шатрова
- Giň
- Şorsa
- Eskadron
- Южная
- Яблоневая
- Ягодная
- Январская
- Adalatly
- Ясная