Glinnaýa daşy onlaýn kartada
Beýleki köçeler, Tambow
- 1-nji setir
- 1-nji polk
- 2-nji at
- 2-nji belent
- 2-nji Şatskaýa
- 3-nji belent
- 3-nji setir
- 3-nji Şatskaýa
- 4-nji belent
- 4-nji Şatskaýa
- Oktýabr aýynyň 40 ýyllygy
- Oktýabr aýynyň 60 ýyllygy
- 8-nji mart
- Awgust Bebel
- Awdeýewa
- Awiasiýa
- Agapkina
- Аграрная
- Admiral Uşakow
- Akademik Ostrowitýanowa
- Akademik Pawlow
- Александра Матросова
- Andreýskaýa
- Binagärlik
- Astrakhan
- Ахлебиновская
- Aerologiki
- Бабарыкина
- Bazarnaya
- Balaşowskaýa
- Bastion
- Ak daş
- Boris Wasiliýew
- Boris Fedorow
- Borisoglebskaýa
- Brigada
- Braýansk
- Budyonny
- Wagon
- Awtoulag gurluşygy
- Walentina Tereşkowa
- Vanina
- Васильковая
- At
- Şadyýan
- Весенняя
- Вишнёвая
- Wladimir Mihaýlow
- Волжская
- Wolodarskiý
- Воробьиная
- Worowskiý
- Woronezh
- Воскресная
- Beýik
- Вышеславцева
- Gastello
- Гвардейская
- Herzen
- Гиляровского
- Gogol
- Голубиная
- Raýat
- Uzak
- Дачная
- Degtyanskaýa
- Degtyarewa
- Delegasiýa
- Demýan Bedny
- Derzhawinskaýa
- Dobrolýubowa
- Donskaýa
- Roadol
- Дроздовая
- Dostluk
- Dubasowa
- Eleletskaýa
- Emelýan Pugaçýewa
- Ерофеевская
- Demir ýol
- Obelobinskiý
- Chemçuzhnikowa
- Живописная
- Ukukowskiý
- Zawod
- Zagorodnaýa
- Zadonskaýa
- Западная
- Zatonnaya
- Gorag
- Зелёная
- Земляничная
- Worker işleri
- Zoýa Kosmodemýanskaýa
- Iwan Franko
- Akademik Bardiniň adyny göterýär
- Akademik Botkiniň adyny göterýär
- Akademik Wawilowyň adyny göterýär
- Имени Александра Космодемьянского
- Arkady Gaýdaryň adyny göterýär
- Wadim Podbelskiniň adyny göterýär
- General-maýor V.A.
- Имени Докучаева
- Имени Костычева
- Имени Маршала Малиновского
- Имени Петра Яценко
- Sergeý Lazonyň adyny göterýär
- Frunze adyny göterýär
- Uriuri Gagariniň adyny göterýär
- Halkara
- Ипподромная
- Kawalry
- Kaluzhskaýa
- Kamyşinskaýa
- Karl Marks
- Карьерная
- Каштановая
- Киквидзе
- Kirow
- Kirsanowskaýa
- Кленовая
- Klub
- Awertudana
- Açar
- Kolhoznaýa
- Кольцова
- Moskwanyň komissary
- Jemgyýetçilik
- Komsomolskaýa
- Gysga
- Kotowskiý
- Gyzyl
- Krasnoarmeyskaýa
- Krasnodonskaýa
- Кронштадтская
- Krylowa
- Кузьминская
- Kuibyşewa
- Kursk
- Lawrowa
- Lager
- Ладыгина
- Azure
- Ласточкина
- Leningradskaýa
- Lermontowskaýa
- Lesnaýa
- Tomus
- Лизы Чайкиной
- Çyzykly
- Lipetskaýa
- Литейная
- Lokomotivnaýa
- Lomonosow
- Луговая
- Lysogorskaýa
- М.Н. Мордасовой
- Magistralnaýa
- Maksim Gorki
- Maratowskaýa
- Okuw ussahanalary
- Maýakowskiý
- Медовая
- Mendeleýew
- Minaewskaýa
- Mira
- Miçurinskaýa
- Youthaşlyk
- Molodogvardeyskaýa
- Gurnaýjylar
- Moskwa
- Gämi duralgasy
- Nagornaya
- Научная
- Некрасова
- Nikiforowskaýa
- Nikolaý Wirta
- Nikolaý Ostrowskiý
- Nowikow-Priboýa
- Nowo-Lagernaya
- Nowo-Leningradskaýa
- Nowo-Lipetskaýa
- Nowo-Polinkowskaýa
- Nowo-Sewernaýa
- Nowo-Stremyannaya
- Ново-Южная
- Nowoselow
- Nosowskaýa
- Овсяная
- Oktyabrskaýa
- Oleg Koşewoý
- Opalewa
- Оренбургская
- Hoz
- Orlowskaýa
- Maraglar
- Osipenko
- Dynç alyş
- Pawlika Morozowa
- Panfilowa
- Парковая
- Lokomotiw
- Parkhomenko
- Пахотная
- Penza
- Пёстрая
- Песчаная
- Петропавловская
- Pionerskaýa
- Pirogow
- Meýilnamalaşdyrmak
- Podvoiski
- Podgornaya
- Подсолнечная
- Pokrowskaýa
- Polinkowskaýa
- Hakykat
- Prigorodnaýa
- Приовражная
- Проезжая
- Пролетарская
- Senagat
- Salkyn
- Прямая
- Puşkarskaýa
- Pýatigorskaýa
- Bäş ýyllyk meýilnamalar
- Pýatnitskaýa
- Işlemek
- Radişçewa
- Şatlyk
- Радужная
- Раздольная
- Etrap
- Rasskazowskaýa
- Revtrudowskaýa
- Rzawskaýa
- Ровная
- Родниковая
- Ромашковая
- Rtişewskaýa
- Rucheynaya
- Рыбакова
- Rileýewa
- Рябиновая
- Ryazan
- Sadowaýa
- Самарская
- Sampurskaýa
- Saratowskaýa
- Lightagtylyk
- Mugt
- Demirgazyk
- Demirgazyk-Günbatar
- Селезнёвская
- Семилетки
- Senko
- Серафимовича
- Sergeýew-Tsenskiý
- Sergeý Raçmaninow
- Serowa
- Serpuhowskaýa
- Sinewa
- Сиреневая
- Славянская
- Смоленская
- Снежная
- Sowet
- Gün
- Соловьиная
- Sosialistik
- Stadion
- Старикова
- Stepan Razin
- Stepnaýa
- Streletskaýa
- Stremyannaya
- Gurluşykçylar
- Studenetskaýa
- Studenetskaýa kenary
- Talalikhina
- Тамары Дерунец
- Telman
- Тенистая
- Тепличная
- Ulag
- Tregulýaýewskaýa
- Zähmet
- Tulinowskaýa
- Turgenew
- Uborewiç
- Urgy
- Узловая
- Уральская
- Урожайная
- Usiýewiç
- Usmanskaýa
- Ufa
- Ухтомского
- Zawod
- Festiwal
- Türgenler
- Wioletowa
- Fridrih Engels
- Хвойная
- Хлеборобная
- Цветочная
- Целинная
- Чапаева
- Чернозёмная
- Чернышевского
- Çehow
- Çiçerina
- Çiçkanowa
- Чкалова
- Çumarsowskaýa
- Şatrowa
- Giň
- Şorsa
- Eskadron
- Günorta
- Яблоневая
- Ягодная
- Январская
- Adalatly
- Ясная