Uspenskaýa daşy onlaýn kartada
Beýleki köçeler, Yoshoşkar-Ola
- 2-nji Depowskaýa
- 2-nji Tselinnaya
- 3-nji Tselinnaya
- Oktýabr aýynyň 40 ýyllygy
- SSSR medaragly Güýçleriniň 70 ýyllygy
- 8-nji mart
- A.Tihonowa
- Авиации
- Alyonkino
- Annikowa
- Antsiferowa
- Güýçlendirmek
- Artýoma
- Arhipowa
- Bauman
- Belinskiý
- Berezowo
- Kesel rugsady
- Большое Чигашево
- Wawilowa
- Wasilýewa
- Ватутина
- Waşskaýa
- Вишнёвая
- Tap
- Woznesenskaýa
- Söweşijiler-internasionalistler
- Wolkowa
- Wolodarskiý
- Володи Дубинина
- Восточная
- Gaýdar
- Гастелло
- Stalingrad söweşiniň gahrymanlary
- Herzen
- Gogol
- Gomzowo
- Gonçarowa
- Gorki
- Грибоедова
- Danilina
- Daça
- Depowskaýa
- Дзержинского
- Dimitrowa
- Добролюбова
- Dostoýewskiý
- Dostluk
- Егорова
- Demir ýol
- Жуковского
- Западная
- Zarubina
- Звёздная
- Зелёная
- Zemnuhowa
- Зои Космодемьянской
- Yyvana Kyrli
- Калинина
- Караваева
- Karl Liebknecht
- Karl Marks
- Kirow
- Kerpiç
- Клары Цеткин
- Kozino
- Коммунальная
- Komsomolskaýa
- Konakowa
- Korolenko
- Корчагина
- Kotowskiý
- Krasnoarmeyskaýa
- Krasnoflotskaýa
- Kremlewskaýa
- Krylowa
- Куйбышева
- Kulibina
- Кутрухина
- Kutuzowa
- Ладыгина
- Lazo
- Lebedew
- Ленинградская
- Lermontow
- Лесная
- Lestranhoza
- Lobaçewskiý
- Loginowa
- Ломоносова
- Луговая
- Lunaçarskiý
- Lew Tolstoý
- Malina
- Малое Чигашево
- Маршала Жукова
- Matrosowa
- Mehaniki inersenerler
- Maýakowskiý
- Lukmançylyk
- Mendeleýew
- Mira
- Miçurina
- Молодёжная
- Moskwa
- Mosolowa
- Motor
- Gämi duralgasy
- Nagornaya
- Nahimowa
- Некрасова
- Oktyabrskaýa
- Oleg Koşewoý
- Olga Tihomirowa
- Oraya
- Osipenko
- Островского
- Pavlenko
- Павлика Морозова
- Pawlowa
- Palantaya
- Panfilowa
- Parkhomenko
- Pervomaýskaýa
- Sandy
- Petrowa
- Pirogow
- Podolsk kadetleri
- Kömekçi ferma
- Polzunowa
- Hakykat
- Prýewalskiý
- Пролетарская
- Kärdeşler arkalaşygy
- Prohorowa
- Пугачёва
- Puşkin
- Radişçewa
- Репина
- Derýa
- Güller Lýuksemburg
- Ryabinina
- Sadowaýa
- Swerdlowa
- Sewastopol
- Demirgazyk
- Sedowa
- Semenyuk
- Serafimowiç
- Sernurskaýa
- Serowa
- Складская
- Sowet
- Соловьёва
- Sosnowaýa
- Sport
- Степана Разина
- Gurluşykçylar
- Suworow
- Tarhanowo
- Telman
- Тимирязева
- Ulag
- Zähmet
- Turgenew
- Тюленина
- Festiwal
- Fonvizina
- Frunze
- Халтурина
- Hasanowa
- Чайковского
- Çapaýewa
- Çernowka
- Çernişewskiý
- Çernýakowa
- Çernýahowskiý
- Çehow
- Чихайдарово
- Çkalowa
- Şabdara
- Шевцовой
- Şewçenko
- Şketana
- Mekdep
- Шумелёва
- Şorsa
- Şuşusewa
- Engels
- Eşkinina
- Ababloçkowa
- Ovaakowa Eşpaýa
- Anaana Krastynya
- Yananowa