daşy Şerbakowa onlaýn kartada
Beýleki köçeler, Aterekaterinburg
- 1-я Баритовая
- 10-я Баритовая
- 11-я Баритовая
- 12-я Баритовая
- 14-я Баритовая
- 2-я Линия
- 2-nji Nowosibirsk
- 22-nji partiýa gurultaýy
- 3-го Интернационала
- 3-й Пятилетки
- 3-я Баритовая
- 3-я Линия
- 31-я Баритовая
- 4-я Баритовая
- 4-я Линия
- Komsomolyň 40 ýyllygy
- Oktýabr aýynyň 40 ýyllygy
- 40-я Баритовая
- 5-я Баритовая
- 5-я Линия
- 6-я Линия
- 7-я Линия
- 8-nji mart
- 8-я Линия
- 9-я Линия
- Авиаторов
- Awiasiýa
- Awtoulag ýoly
- Агатовая
- Аграрная
- Адмирала Ушакова
- Azina
- Азотная
- Aýwazowskiý
- Akademik Bardin
- Akademik Wonsowskiý
- Академика Губкина
- Академика Карпинского
- Akademik Pawlow
- Академика Парина
- Akademik Postowskiý
- Akademik Fersman
- Akademik Şwars
- Akademik
- Аквамариновая
- Аксакова
- Алексеева
- Алексея Стаханова
- Alekseý Tolstoý
- Алмазная
- Алтайская
- Альпийская
- alpinistler
- Amundsen
- Anatoliý Mehrentsew
- Angarskaýa
- Анны Бычковой
- Henri Barbusse
- Anton Walek
- Enjam
- Апрельская
- Аркадия Гайдара
- Armawir
- Артёма
- Артиллеристов
- Artinskaýa
- Архитекторов
- Astrakhan
- Атмосферная
- Babuşkina
- Bazow
- Базальтовая
- Байкальская
- Bakuw komissarlary
- Bannikowa
- Баранчинская
- periwinkle
- Баррикадная
- Barkhotskaýa
- Барьерная
- Bauman
- Бахчиванджи
- Bebel
- Belinskiý
- Belorechenskaýa
- Белоцветная
- Белоярская
- Бережная
- Берёзовая
- Берёзовская
- Берёзовый Ключ
- Бессарабская
- Kitaphana
- Bilimbaewskaýa
- Бирюзовая
- Бисертская
- Blagodatskaýa
- Благостная
- Blucher
- Bobruiskaya
- Söweşjeň toparlar
- Bolşakow
- Большой Конный Полуостров
- Gadagan et
- Boris eleltsin
- Borowaýa
- Borodin
- Ботаническая
- Боткинская
- Боцманская
- Doganlar Bykow
- Брусничная
- Weiner
- Вакина
- Вали Котика
- Варшавская
- Варяжская
- Wasiliý Eremin
- Ватутина
- Вековая
- Векторная
- Великорусов
- Wengriýaly aragatnaşykçylar
- Вербная
- Wereşchagina
- Верхнемакаровская
- Верхоянская
- Весенняя
- Weterinariýa
- Видная
- Wizaýskaýa
- Визитная
- Wikulowa
- Wilonowa
- Wilgelm de Gennin
- Çerwi
- Wladiwostok
- Wladimir Wysotskiý
- Владимира Трошина
- Водная
- Suw howdany
- Водонасосная
- Wojwodina
- Harby
- Voikowa
- Wokzalnaýa
- Wolgogradskaýa
- Wolodarskiý
- Волошина
- Волховская
- Worowskiý
- gozgalaňlar
- Gündogar
- Восходящая
- Wýatskaýa
- Gagarin
- Галилея
- Garşina
- Gastello
- General
- Геологическая
- Russiýanyň gahrymanlary
- Герцена
- Глеба Успенского
- Gogol
- Голубичная
- Горлинка
- Горнощитская
- Gorki
- Gottwald
- Raýat
- Гражданской Войны
- Грачей
- Griboedowa
- Григория Речкалова
- Gromowa
- Gryaznowa
- Губахинская
- Gurzufskaýa
- Dagystan
- Далматовская
- Uzak Gündogar
- Даманцев
- Данилина
- Danilowskaýa
- Danila Zwerewa
- Darwin
- Дарьинская
- Daurskaýa
- Daça
- Dekabr
- Демьяна Бедного
- Dzerzhinskiý
- Димитрова
- Дмитрия Сухорукова
- Dobrolýubowa
- Долинка
- Доломитовая
- Dolores Ibarruri
- Donskaýa
- Roadol
- Dostoýewskiý
- Дошкольная
- Druzhinskaýa
- Дунайская
- Евгения Савкова
- Егерская
- Egorowa
- Единого Фронта
- Garaýagyz
- Ereerewan
- Demirýol işgärleri
- Желябова
- Живописная
- Забойщиков
- Zawod
- Zawokzalnaýa
- Zagorskaýa
- Залесья
- Заповедная
- Защитная
- Звёздная
- Зелёная Поляна
- Зелёная Роща
- Зелёный Остров
- Uçara garşy ýaragly adamlar
- Зеркальная
- Зимняя
- Zoya Kosmodemýanskaýa
- Зоологическая
- Saýlawçylar
- Изоплитная
- Изыскателей
- Ilimskaýa
- Iliç
- pudaklary
- Инженера Алиева
- In Engineeringenerçilik
- Инновационная
- Gural ýasaýjylar
- Ирбитская
- Иргинская
- Isetskaýa
- Iskrowtsew
- Ispan işçileri
- Испытателей
- Gözlegçiler
- Источная
- Iýul
- Казанская
- Kalinina
- Каменотёсов
- Каменщиков
- Kamçatskaýa
- Караванная
- Карельская
- Karl Liebknecht
- Karl Marks
- Карьерная
- Kaçkanarskaýa
- Kaşirskaýa
- Kwars
- Кедровая
- Kizelowskaýa
- Кимовская
- Kirow
- Kirowgradskaýa
- Кислородная
- Кичигинская
- Klara Zetkin
- Maple
- Климовская
- Клюквенная
- Klyuçewskaýa
- Kobozewa
- Ковыльная
- Kolmogorow
- Kolokolnaya
- Колчеданская
- Jaň
- Koltsowa
- Комвузовская
- Кометная
- Comintern
- Kommunist
- Komsomolskaýa
- Kondratiýewa
- Dirijor
- Конотопская
- Конструкторов
- Dolandyryjylar
- Kopernik
- Кордон Мыс
- Korepin
- Korkinskaýa
- Korolenko
- Kosarewa
- Костромская
- Kotelnikowa
- Kotowskiý
- Kourowskaya
- Крановщиков
- Krasina
- Красная Горка
- Krasnoarmeyskaýa
- Krasnodar
- Krasnoznamennaya
- Krasnokamskaýa
- Krasnolesya
- Краснопрудная
- Krasnouralskaýa
- Krasnoufimskaýa
- Krasnoflotsew
- Gyzyl söweşijiler
- Красных Зорь
- Gyzyl serkerdeler
- Gyzyl partizanlar
- Kraulya
- Кренкеля
- Крестинского
- Крестьянская
- Кронштадтская
- Круговая
- Кружевная
- Крупносортщиков
- Крутая
- Krutoýarskaýa
- Krylowa
- Kuznetsowa
- Kuznechnaya
- Kuibyşew
- Kulibina
- medeniýetleri
- Кутузова
- Kuşwinskaýa
- Лавандовая
- Лагерная
- Ландышевая
- Лапчатка
- Латвийская
- Lewanewskiý
- Ледниковая
- Leningradskaýa
- Lermontow
- Lesnaýa
- Лесоводов
- Летняя
- Лётчиков
- Çyzykly
- Aprakly
- Листопадная
- Литейщиков
- Лобкова
- Лодыгина
- Lomonosow
- Лоцмановых
- Лощинка
- Lugansk
- Lukins
- Lunaçarskiý
- Лучевая
- Лучезарная
- Лучистая
- lykiaçylar
- Любви
- Lýalinskaýa
- M.N.
- Майкопская
- Малоистокская
- Maloprudnaýa
- Malyşewa
- Mamin-Sibiryak
- Маневровая
- Mançahskaýa
- Marata
- Mariýa Awide
- Marşal ukukow
- Мастеров
- Машинистов
- Maşyn
- maşyn gurluşykçylary
- Maýakowskiý
- Медногорская
- Mezewaýa
- Melkowskaýa
- Melnikowa
- Менделеева
- Менжинского
- metallurglar
- Miasskaýa
- Polisiýa
- Hüjümçiler
- Mira
- Миславского
- Miçurin
- Köp maşynly operatorlar
- Mozhaiski
- Можжевеловая
- Molodogvardeytsew
- Монтажников
- Монтёрская
- МОПРа
- Москвина
- Moskwa
- Mramorskaýa
- Мурзинская
- Mint
- Nagornaya
- Nadeezdinskaýa
- Meşhur front
- Adamlaryň islegi
- Bölüm başlygy Wasilýewa
- Bölüm başlygy Onufriýewa
- Нектарная
- Нескучная
- Nikolaý Nikonow
- Nikolaý Ostrowskiý
- Николы Теслы
- Täzelikçiler
- Новая
- Новгородцевой
- Новинская
- Новокольцовская
- Nowosibirsk
- Новоспасская
- Новостроя
- Норильская
- Оборонная
- Обуховская
- Ogarewa
- Leeke
- Окружная
- Oktýabr rewolýusiýasy
- Oleg Koşewoý
- Ольгинская
- Olhowskaýa
- Омская
- Onezhskaýa
- Opalikhinskaýa
- Опытная
- Орбитальная
- Орденоносцев
- Ореховая
- Орловская
- Осипенко
- Основинская
- Dynç alyş
- Otradnaýa
- Otto Şmidt
- Очеретина
- Павла Зыкова
- Pawel Şamanow
- Павловская
- Pavlodar
- Palmiro Tolyatti
- Pamir
- Panfilowtsew
- Папанина
- Teplisa
- Патриотов
- Patrice Lumumba
- Mugallymçylyk
- Pervomaýskaýa
- Первопроходцев
- Перекатная
- Перспективная
- Петропавловская
- Пехотинцев
- Печёрская
- Пилотная
- Pionerler
- Пионовая
- Pirogow
- Пихтовая
- Arassalaýjylar
- Планетная
- Плеханова
- Plotnikow
- ýeňişler
- Подгорная
- Пожарных
- Полевая
- Полеводов
- Polejaýewa
- Polzunowa
- Poltawskaýa
- Polýanka
- Popowa
- Posadskaýa
- Постовая
- Pokhodnaýa
- Предельная
- Придорожная
- Приисковая
- Geçýär
- Proletarskaýa
- Прониной
- Giň
- Проталинка
- Профессионалов
- Kärdeşler arkalaşygy
- Geçip barýan
- Puşkin
- Rabkorow
- Рабочих
- Radişçewa
- Радужная
- Raewskiý
- Раздольная
- Ракетная
- Ракитовая
- Рассветная
- Içgysgynç
- Реактивная
- Ynkylaplar
- Региональная
- Repin
- Respublikan
- Ресурсная
- Ржевская
- Rodonit
- Rosa Lýuksemburg
- Романтиков
- Roşçinskaýa
- Rubezhnaya
- Рубиновая
- Rutminskiý
- Рыбаков
- Balyk
- Ryabinina
- Рябиновая
- Sawwa Belykh
- Sadowaýa
- Сажинская
- Sazonowa
- Sako we Vanzetti
- Салдинская
- Samarkand
- Uçar
- Sahalinskaýa
- Сварщиков
- Светлореченская
- Sewastopol
- Selkorowskaýa
- Семёна Лагоды
- Сенная
- Seraphim Derýabina
- Serow
- Simskaýa
- Синарская
- Sinýaewa
- Скальная
- Slawýan
- Greaglaýjylar
- Смоленская
- Смородиновая
- Sobolewa
- Sowet
- Современников
- Совхозная
- Содружества
- Созвездий
- Создателей
- Solikamskaýa
- Gün
- Sonýa Morozowa
- Otag otagy
- Sofiýa Kowalewskaýa
- Софьи Перовской
- Sosialistik
- Bileleşik
- Спутников
- Среднеуральская
- Starojilow
- Старосельская
- Стартовая
- Köne bolşewikler
- Stahanowskaýa
- Iş taşlamak
- Стекольная
- Stepan Razin
- Степная
- Стрелочников
- Строителей
- Talyp
- Sulimowa
- Surikow
- Суходольская
- Счастливая
- Сыромолотова
- Таборинская
- Tawatuiskaya
- Таволжская
- Таганская
- Тагильская
- Тальковая
- Tankerler
- Tatişewa
- Ташкентская
- Tveritina
- Тенистая
- Teplisa
- Tehniki
- Технологическая
- Timirýazewa
- Titowa
- dokaýjylar
- Tobolskaýa
- Токарей
- Toledow
- Толмачёва
- Söwda
- Торфорезов
- Трактовая
- Trubaçýow
- Zähmet
- Трудовая
- Тружеников
- Turbinnaya
- Turgenew
- Туристов
- Тюменская
- Тяговая
- Удельная
- Узорная
- Uktusskaýa
- Uýanowskaýa
- Умельцев
- Ural
- Ural işçileri
- Uritskiý
- Hasyl
- Усадебная
- Уфалейская
- Уфимская
- Uhtomskaýa
- Учителей
- Фабричная
- Fewral rewolýusiýasy
- Феофанова
- Festiwal
- Физиков
- Türgenler
- Fin aragatnaşyklary
- Harby-deňiz güýçleri
- Фонвизина
- Freze işgärleri
- Фролова
- Öň hataryndaky brigadalar
- Фронтовых Радистов
- Frunze
- Furmanowa
- Halturina
- Харьковская
- Hasanowskaýa
- Хвойная
- Химмашевская
- Хлебная
- Holzunowa
- Homýakowa
- Hohryakowa
- Хромцовская
- Хрустальная
- Хрустальногорская
- Хуторская
- Царская
- Цветаевой
- Цветоносная
- Zwilling
- Центральная
- Tsiolkowskiý
- Цыганская
- Çaýkowskiý
- Çapaýewa
- Чебышёва
- Чекистов
- Çelýuskintsew
- Чемпионов
- Çerdynskaýa
- Черёмуховая
- Черемшанская
- Çerepanowa
- Çerkasy
- Чернозёмная
- Çernoýarsk
- Çernişewskiý
- Çernýahowskiý
- Çehow
- Arassa
- Чистопольская
- Çkalowa
- Çukotka
- Şartaşkaýa
- Шатровая
- Şaturskaýa
- Shaumyan
- Шахта Партизан
- Шевелёва
- Şewçenko
- Sheinkman
- Şekspir
- Başlyk
- Şişimskaýa
- Mekdep okuwçylary
- Шолохова
- Шувакишская
- Şorsa
- Эдельвейсовая
- Экспертов
- Электриков
- Электродепо
- Engels
- Энергостроителей
- Энтузиастов
- Эпроновская
- Эстонская
- Günorta
- Uzuzhnogorskaýa
- Юлиуса Фучика
- Юмашева
- Юности
- Юрия Гуляева
- Яблоневая
- Ovakow Swerdlow
- Якутская
- Яламова
- Ялунинская
- Osaroslawskaýa
- Ясеневая
- Яскина
- Arassala