daşy Максима и Николая Казанцевых onlaýn kartada
Beýleki köçeler, Biýsk
- 10-njy Nijne-Tsesowskaýa
- 11-nji Nijne-Tsesowskaýa
- 15-й Мозырской Красногвардейской ордена Суворова кавалерийской дивизии
- 2-nji hassahana Wzwoz
- 2-nji ýaşyl
- 2-nji çärýek
- 2-я Мало-Угреневская
- 2-я Набережная
- 2-nji Nijne-Tsesowskaýa
- 2-nji Nowosibirsk
- 2-я Речная
- 2-nji Sennaýa
- 2-я Солнечная
- 2-nji zarba
- 232-nji pyýada goşun bölümi
- 3-nji Malo-Ugrenewskaýa
- 3-nji Nijne-Tsesowskaýa
- 3-я Речная
- 3-nji Sennaýa
- 4-nji Malo-Ugrenewskaýa
- 4-nji Nijne-Tsesowskaýa
- 5-nji Malo-Ugrenewskaýa
- 5-я Речная
- 7-nji Okolotok
- 8-nji mart
- 8-nji Nijne-Tsesowskaýa
- 9-njy Nijne-Tsesowskaýa
- Александра Герцена
- Александра Матросова
- Александра Можайского
- Александра Пушкина
- Alexandra Radişçewa
- Александра Суворова
- Алексея Кольцова
- Алтайская
- Амурская
- Андреевская
- Антона Чехова
- Aral
- Аркадия Гайдара
- Аэродромная
- Barnaulskiý Wzwoz
- Береговая
- Бийская
- Keselhana ulaglary
- Borowaýa
- Братская
- Öý hojalygy
- Wagon
- Валериана Куйбышева
- Wali Maksimowa
- Василия Докучаева
- Василия Шадрина
- Верхне-Сибирская
- Werhne-Tsesowskaýa
- Виктора Петрова
- Arassalaýjy enjam
- Виссариона Белинского
- Владимира Короленко
- Владимира Ленина
- Владимира Маяковского
- Воинов-Интернационалистов
- Woronezh
- Вячеслава Шишкова
- Georgi Pribytkow
- Главэлеватор
- Gorno-Altaý
- Raýat
- Serhet
- Дальняя
- Dekabr
- Демидовская
- Деповская
- Dinamowskaýa
- Дмитрия Пожарского
- Емельяна Пугачёва
- Ermak
- Ефима Мамонтова
- Железнодорожная
- Zawod
- Zagorodnaýa
- Çyzykly
- Zaozernaya
- Захара Двойных
- Greenaşyl
- Greenaşyl aýlaw
- Znamenskaýa
- Zonal
- Ивана Крылова
- Ивана Третьяка
- Ивана Тургенева
- Ивана Турусова
- Ильи Мухачева
- Ильи Репина
- Имени Героя Советского Союза Васильева
- Sowet Soýuzynyň gahrymany Trofimow
- Irkutsk
- Irtyşkaýa
- Каменская
- Çärýek
- Кедровая
- Кирпичная
- Klyuçewskaýa
- Кожзаводская
- Kollektiw
- Gysga
- Gazan otagy
- Kotowa
- Крайняя
- Красильникова
- Gyzyl
- Krasnoarmeyskaýa
- Krasnogvardeyskaýa
- Красногорская
- Краснооктябрьская
- Serfdom
- Крестьянская
- Кузнецкая
- Кузьмы Минина
- Лазурная
- Leningradskaýa
- Леонида Метелёва
- Lesnaýa
- Лесная Поляна
- Лесопильная
- Линейная
- Луговая
- Lew Tolstoý
- zygyr ösümligi
- Максима Горького
- Мало-Угренёвская
- Mehaniki inersenerler
- Межпланетная
- Melniçnaýa
- Михаила Калинина
- Михаила Кутузова
- Михаила Лермонтова
- Михаила Ломоносова
- Михаила Митрофанова
- Михаила Фрунзе
- Moçişenskaýa
- Demirýol ministrligi
- Gämi duralgasy
- Nebit ammary
- Nebit
- Nijne-Tsesowskaýa
- Николая Гоголя
- Николая Щорса
- Täze
- Новосибирская
- Облепиховая
- Obskaýa
- Огородная
- Ozernaya
- Oktyabrskaýa
- Олега Кошевого
- Onezhskaýa
- Goldaw
- Павла Корчагина
- Памирская
- Parallel
- Parkowaýa
- Pervomaýskaýa
- Песчаный Карьер
- Petra Merlina
- Петра Чайковского
- Подгорная
- Полевая
- Privokzalnaýa
- Пригородная
- Primorskaýa
- Priobskaýa
- Приречная
- Proletarskaýa
- Senagat
- Проточная
- Путевая
- Путейская
- Раздольная
- Ynkylaplar
- Речная
- Ростовская
- Садовая
- Samara
- Saratowskaýa
- Sewastopol
- Сельская
- Сельскохозяйственная
- Семёна Михайлова
- Sennaýa
- Sergeý Lazo
- Sibir
- Sowet
- Armyly
- Солнечная
- Solnechnaya Polyana
- Sosialistik
- Spekowa
- Сплавная
- Köne gyrgynçylyk
- Stahanowskaýa
- Степана Разина
- Тараса Шевченко
- Tula
- CHPP-2
- Угольная
- Urgy
- Урожайная
- Феликса Дзержинского
- Хлеборобная
- Центральная
- Tsesowskaýa
- Чарльза Дарвина
- Çelýuskintsew
- Çemrowskaýa
- Школьная
- Южная
- Юности
- Ягодная